11.04.2016 була відкрита виставка малюнків “Квітковий вернісаж”. Учні 7–9-х класів разом з вчителем образотворчого мистецтва Проценко В.Б. підготували яскраві квіткові композиції. Творчі роботи вражають своїм колоритом та мистецтвом виконання, вони наче сяють теплом та позитивною енергетикою.
16.01. Відбулося засідання педагогічної ради за темою: «Використання компетентнісно орієнтованих технологій розвитку особистості в контексті нової української школи»[...]