11 жовтня 2018 року вихователь Вербовський А.Ю. в групі №10 та 11 провів бесіду про дії під час виникнення надзвичайних ситуацій, терористичних актів, мінування, повторив основні правила поведінки. Метою бесіди було поглибити знання учнів про надзвичайні ситуації. Сформувати уявлення про причини їх виникнення, наслідки, права та обов’язки людини під час НС та в період ліквідації їх наслідків. Навчити учнів правилам поведінки і діям у екстремальних умовах надзвичайних ситуацій. Прищеплювати бережливе ставлення до власного здоров’я, виховувати дисциплінованість, прагнення зберегти життя.
13.10.2016 у дошкільному підрозділі відбулося свято, присвячене Дню українського козацтва. Під час розваг та ігор вихователі Анкудінова І.О. та Байда[...]
06.10.2015 У рамках місячника шкільних бібліотек «Виховуємо громадянина – патріота України» бібліотекарем Анісенко Т.П. проведений бібліотечний захід «Віртуальна подорож до[...]