14 вересня 2020 року вихователь Караченцева Т.М. у групі № 6 провела бесіду «Коронавірус і транспорт. Правила безпеки». Метою бесіди було попередити можливе розповсюдження інфекції, допомогти сформувати в учнів свідоме ставлення до свого життя і здоров’я, оволодіти основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров’я поведінки у повсякденному житті.
21.11.2014 року відбулися години пам’яті, присвячені вшануванню 81-річниці Голодомору 1932-1933 років. Учні 5-6 класів разом з учителем історії Ліпейко В.Ф.[...]