02.12.2020 Викладачі та вихователі на чолі з директором закладу безоплатно здали плазму крові. Завдяки цьому підтримали безкоштовними ліками онкохворих дітей в стаціонарі Харківської обласної дитячої клінічної лікарні 1 А ще перевірили свій власний стан здоров’я. Педагогічні працівники донорами стали вперше.
04.12.2014 р. 60 учнів 7-10 класів відвідали зимовий Екопарк Фельдмана. Висловлюємо щиру подяку благодійній організації АВЕК та особисто Олександру Борисовичу[...]