Добро в наших серцях 22.12.202022.12.2020 adminadmin Немає коментарів 12:54 Новини 22 грудня 2020 року у нашій школі пройшов святковий концерт до дня святого Миколая. Метою свята було виховати в учнів почуття доброти й прекрасного; сприяти розвиткові творчих здібностей. Навігація записів Попередній запис Попередній запис Наступний запис Наступний запис
Захід до Дня вшанування Героїв Небесної СотніЗахід до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні 20 лютого в групі 10 вихователем Шевченко О.М. Було проведено виховний захід до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні. Мета заходу[...] Читати повністюЧитати повністю Охорона праці очима дітейОхорона праці очима дітей Лютий місяць в нашій школі розпочався оформленням малюнків на тему «Охорона праці очима дітей». Кращі роботи були направлені на обласний[...] Читати повністюЧитати повністю Харків – моє рідне містоХарків – моє рідне місто 07 вересня 2016 року вихователь Ткаченко І.В. в групі № 8 провела виховну бесіду «Харків – моє рідне місто». Учні[...] Читати повністюЧитати повністю
Охорона праці очима дітейОхорона праці очима дітей Лютий місяць в нашій школі розпочався оформленням малюнків на тему «Охорона праці очима дітей». Кращі роботи були направлені на обласний[...] Читати повністюЧитати повністю Харків – моє рідне містоХарків – моє рідне місто 07 вересня 2016 року вихователь Ткаченко І.В. в групі № 8 провела виховну бесіду «Харків – моє рідне місто». Учні[...] Читати повністюЧитати повністю
Харків – моє рідне містоХарків – моє рідне місто 07 вересня 2016 року вихователь Ткаченко І.В. в групі № 8 провела виховну бесіду «Харків – моє рідне місто». Учні[...] Читати повністюЧитати повністю