12 лютого 2021 року в ихователь дошкільного підрозділу Дараган Л.О. провела захід: «Ой, весела в нас зима, мабуть кращої нема!». Метою заходу було розвиток вміння дітей спостерігати за явищами природи, порівнювати враження від спостережень і робити з них висновки, вчитися працювати в колективі, вміти висловлювати свою думку, домовлятися, а також політ фантазії про зиму очами дітей.
09.02.2016 Вихователем Левун Ю.Б. в групі № 9 було проведено інформаційну лекцію-презентацію «Безперечні переваги використання Інтернету. Безпечний Інтернет для дітей».[...]
20 вересня 2021 року до шкільної бібліотеки завітали учні 1-Б класу. Метою заходу було сприяти активізації читання художньої літератури маленькими[...]