20 січня 2021 року вихователь Руденко Л.В. у групі № 8 провела бесіду «Без добрих справ немає доброго імені». Мета бесіди ознайомити учнів із поняттями «добро» і «зло», чуйність, сміливість, боягузтво, егоїзм; усвідомлення дітьми відповідальності за думку, слово, вчинок; збагачувати уявлення про добрі вчинки.
Комунальний заклад “Харківської обласної ради” Вітає з Днем знань! Бажаємо, щоб цей навчальний рік був наповнений новими відкриттями, великими перемогами[...]
Вихователі КЗ «ХСШ №7» ХОР провели захід на тему: «Всесвітній день авіації і космонавтики» Мета заходу:познайомити з історією святкування Всесвітнього дня[...]
10.10.2025 року вихователем Руденко Л.В. було проведено виховний захід: Онлайн-виставка осінніх поробок «Барви осені». Мета заходу: розвиток творчих здібностей учнів;[...]