13.05.2015 Вихователь Дмитренко В.Є. провела виховну годину “Безпека при їзді на велосипеді”. Вона нагадала дітям, що велосипед завжди був і залишається одним із улюблених засобів пересування, захоплюючим видом спорту і туризму. Він міцно увійшов у побут людей, особливо молоді. Можна тільки вітати прагнення дітей навчитися гарно їздити на цьому екологічному виді транспорту. Сучасний велосипед – це здоровий спосіб життя, можливість подорожувати та милуватися краєвидами, безліч цікавих друзів-велосипедистів. Придбавши собі «двоколісного друга», діти одразу ж забувають, що велосипед – учасник дорожнього руху. Хай не такий швидкісний, як автомобіль, але все ж – транспортний засіб. «Я не по дорозі їжджу, а тротуаром» – інколи чуєш від велосипедистів. Не задумуючись над небезпекою, яку несе велосипед для інших учасників дорожнього руху, велосипедисти не дуже дбають і про власну безпеку.
02.11.2015 у рамках 28-тижневого марафону, присвяченому 250-річчю Харківської області у виховній групі № 6 (4-Б, 4-В класи) вихователем Мар’єнковою Я.В.[...]