16 квітня 2021 року до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи вчитель Погорєла Л.М. з учнями 3-А класу провела годину «Чорнобиль…Катастрофа…Пам’ять». Метою виховної години було формування в учнів патріотизму, історичної пам’яті на прикладах мужності та героїзму ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
09.04.2016 Продовжується весняний двомісячник з благоустрою та поліпшення санітарного стану території навчального закладу. Працівники прибрали зелені зони на більшій частині території.[...]
30.09.2015 В рамках Всеукраїнського дня бібліотек бібліотекарем Анісенко Т.П. проведений бібліотечний захід «Віртуальна подорож до Харківської обласної бібліотеки для дітей».[...]