28 вересня 2016 року в групі № 7 вихователь Лебединець О.М. провела виховну бесіду «Державні символи України». Метою бесіди було закріпити знання дітей про державні та національні символи України; сформувати національну свідомість школярів; розвити навички культури спілкування; виховати громадянські якості особистості, повагу й шанобливе ставлення до державної та національної символіки.
29 січня 2016 року у приміщенні бібліотеки представлена виставка фотоматеріалів до Дня пам’яті героів Крут «Безсмертні герої». Відвідувачі бібліотеки ознайомились[...]