28 вересня 2016 року в групі № 7 вихователь Лебединець О.М. провела виховну бесіду «Державні символи України». Метою бесіди було закріпити знання дітей про державні та національні символи України; сформувати національну свідомість школярів; розвити навички культури спілкування; виховати громадянські якості особистості, повагу й шанобливе ставлення до державної та національної символіки.
26.01.2017 вихователі дошкільного підрозділу провели захід «Ой, як гарно в ріднім краї». Вихователі виховували любов до рідного краю. Познайомили малят[...]