07 травня 2021 року в нашій школі до Дня пам’яті та примирення пройшли спортивні змагання серед збірних команд 4-10-х класів, а після змагань діти куштували кашу та співали військові пісні.
06.02.2018 року вчитель образотворчого мистецтва Проценко Вікторія Борисівна провела з учнями 9-х класів годину спілкування «Якого кольору слова?». Метою заняття[...]
10.03.2015 була проведена виховна бесіда-діалог для 5-х класів на тему: «Чи існує в нашій державі проблема забруднення навколишнього середовища?». У[...]
24 березня 2016 року у бібліотеці навчального закладу відбувся бібліотечний захід «Презентація однієї книги Г.Троєпольського «Білий Бім Чорне вухо»»(45 років[...]