27 квітня 2021 року в рамках місячника методичного об’єднання вчителів мистецтва, технології та фізичної культури вчитель корекційно-розвиткових занять Бабашова К.Р. з учнями 5-А класу провела виховний захід «Фізкультуру любимо, всі здорові будемо» під час якого зміцнювала опорно-рухову та м’язову системи; створювала умови для формування навичок вільної комунікації; виховувала дружні стосунки та вміння працювати у команді.
19.02.2021 В закладі пройшла низка заходів щодо вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Метою заходів було: вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні,[...]
Учні нашої школи разом з вчителем образотворчого мистецтва Проценко В.Б. прийняли участь у тематичному дитячому конкурсі «Соціальна афішка 2020 «Безпечна[...]