21 квітня 2021 року до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи вихователь Хіль О.В. у групі № 13 провела годину-роздум «Іншої землі у нас не буде, нам потрібно нашу зберегти». Метою заходу було розширити знання дітей про Чорнобильську трагедію, наголосити про потенційну небезпеку радіації для усього живого, розповісти про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Виховувати любов до рідного краю, природи.
22.10.2015 року, у день 80-річчя Бориса Олійника, бібліотекар Анісенко Т.П. та вчитель української мови та літератури Кривошей Г.І. провели годину[...]
05.02.2015 Для учнів третіх класів вчителі провели годину спілкування «Країна-фантазія «У світі казок». Діти ознайомилися з казками Пушкіна О.С.,переглянули уривки[...]