17.12.2014 вихователем 2 групи Дегярьовою Марією Олександрівною було проведено виховний захід на тему: “Київ- столиця України”. Діти закріпили знання про Україну, її символи, традиції. Вихователь розповіла про найважливіше місто України – Київ. Діти розглянули краєвиди Києва на фотокартках. Більшість дітей була у місті с батьками, тому було багато чого пригадати…
25.03.2016 року вихователі дошкільного підрозділу провели виховний захід «Подорож в країну Правильної речі», підчас якого закріплювали формули мовленнєвого етикету: вітання,[...]
06.02.2017 в НВК розпочався тиждень присвячений правилам поведінки на льоду. Діти прослухали бесіду «Обережно, ожеледиця!» та переглянули мультфільм «Азбука безпеки».[...]