13 лютого 2019 року в рамках місячника початкової школи була проведена виставка «Коло доброти». Метою виставки було: формувати ціннісне ставлення до себе і до людей; моральних якостей; виховувати позитивне світосприйняття; чемне ставлення учнів одне до одного, до старших, молодших та всіх оточуючих людей; сприяти створенню дружнього дитячого колективу.
В бібліотеці та музеї закладу організовани виставки художньої літератури, фотоматеріали та історичні документи з нагоди відзначення Дня єднання на тему[...]