01.11.2017 в нашому навчальному закладі пройшов конкурс малюнків «Живемо разом і змінюємо світ», який провела вчитель образотворчого мистецтва Проценко В.Б. Найкращі роботи будуть представлені на регіональному конкурсі у «Ліцеї мистецтв».
20 лютого 2019 року в рамках профорієнтаційної роботи вихованці 9-10-х класів відвідали ДПТНЗ Харківське вище професійне училище послуг та Харківський[...]
13.02.2018 року вихователь Лашіна Марія Миколаївна провела заняття «Свято-Масляна» спрямоване на розвиток інтересу до народної культури і розвитку художньо-творчих здібностей[...]
17 січня 2019 року вихованці НВК відвідали головний офіс АТ “Харківобленерго”. Дітей привітав виконуючий обов’язки генерального директора В. В. Скопенко.[...]