11.04.2016 була відкрита виставка малюнків “Квітковий вернісаж”. Учні 7–9-х класів разом з вчителем образотворчого мистецтва Проценко В.Б. підготували яскраві квіткові композиції. Творчі роботи вражають своїм колоритом та мистецтвом виконання, вони наче сяють теплом та позитивною енергетикою.
Розпочався місячник безпеки «Увага! Діти на дорозі!», та І перід “Твоє здоров’я в твоїх руках” – виховання здорового способу життя, відповідального ставлення до[...]