03 листопада 2020 року вихователь Фєсюк О.А. у групі № 5 провела виховний захід «Подорож до країни ввічливості і доброти». Метою було продовжувати навчати учнів правилам поведінки вдома, в школі, в громадських місцях; розвивати навички культурної поведінки та дружні відносини між учнями класу.
22 лютого 2018 року до шкільної бібліотеки завітали учні 5-Б класу. Бібліотекар Анісенко Т.П. провела бібліотечний захід, присвячений Міжнародному Дню[...]