Протипожежна безпека 19.10.201719.10.2017 adminadmin Немає коментарів 15:17 Новини 19.10.2017 року вихователі Дмитренко В.Є. та Роєнко Л.О. в групах № 5,6 в рамках тижня протипожежної безпеки провели виховну бесіду, намалювали з вихованцями малюнки з протипожежної тематики та переглянули мутьфільм «Спасік». Навігація записів Попередній запис Попередній запис Наступний запис Наступний запис
Обережно, газ!Обережно, газ! 19.02.2026 року в групі 6 вихователем Шевченко Т.О. була проведена виховна година на тему:⚠️ Обережно, газ! Чадний газ небезпечний, бо[...] Читати повністюЧитати повністю Спортивні змаганняСпортивні змагання 16 грудня 2016 року вихователь Шевченко Т.О. у групі № 5 провела спортивні змагання з настільного тенісу. Діти залюбки змагалися[...] Читати повністюЧитати повністю Завітав ПланетарійЗавітав Планетарій 05 квітня 2018 року до нашого навчального закладу завітав Планетарій. Діти познайомилися з зірками та небесними сузір’ями.[...] Читати повністюЧитати повністю
Спортивні змаганняСпортивні змагання 16 грудня 2016 року вихователь Шевченко Т.О. у групі № 5 провела спортивні змагання з настільного тенісу. Діти залюбки змагалися[...] Читати повністюЧитати повністю Завітав ПланетарійЗавітав Планетарій 05 квітня 2018 року до нашого навчального закладу завітав Планетарій. Діти познайомилися з зірками та небесними сузір’ями.[...] Читати повністюЧитати повністю
Завітав ПланетарійЗавітав Планетарій 05 квітня 2018 року до нашого навчального закладу завітав Планетарій. Діти познайомилися з зірками та небесними сузір’ями.[...] Читати повністюЧитати повністю