17 грудня 2018 року вихователь Єфременко Ю.О. у групі № 8 провела бесіду «Толерантність у житті людини». Метою було: розкрити поняття «толерантність»; розвивати самооцінку; сприяти формуванню ціннісних установок на толерантне спілкування та навичок толерантної поведінки, звичок; виховувати чуйність, взаємоповагу, людяність, терпимість і небайдужість.
26.09.2014 Вихователь Баранкова К.Ф. в групі 5 провела виховну годину, присвячену 170-річчю від дня народження І.Ю.Репіна «Наш великий земляк». Мета:[...]