З 08 по 12 квітня 2019 року в нашому навчальному закладі пройшли заходи в рамках Всеукраїнського тижня громадського здоров’я. А саме: інформаційна виставка «Громадське здоров’я», лекції для всіх учнів з правил гігієни ротової порожнини та «Про здоровий спосіб життя» та працював відео зал з перегляду мультфільмів за даною тематикою.
06.10.2025 вихователі Гудзенко О.Г., Дараган Л.О. та Сніцар Л.Є. разом із учнями початкової школи продовжують участь у доброчинному челенджі «ДоброБінго»,[...]