З 08 по 12 квітня 2019 року в нашому навчальному закладі пройшли заходи в рамках Всеукраїнського тижня громадського здоров’я. А саме: інформаційна виставка «Громадське здоров’я», лекції для всіх учнів з правил гігієни ротової порожнини та «Про здоровий спосіб життя» та працював відео зал з перегляду мультфільмів за даною тематикою.
26.02.2015 Вчитель другого класу Шкоденко Л.М. провела годину спілкування “Я маленький козачок”. Вчитель вчила дітей любити, поважати рідну країну. Розповідала[...]
15.11.2024 вихователями початкової школи Дараган Л.О.; Сніцар Л.Є.;Гудзенко О.Г було проведено захід: «Свято Осені і врожаю» метою заходу було розвивати[...]