10 грудня 2019 року в рамках Всеукраїнського тижня права вихователь Колєсніков Р.О. у групі № 11 провів годину «Протидія булінгу в школі». Метою заходу було сприяти формуванню вміння розпізнавати різні види насильства, формувати дружні стосунки між учнями, розвивати навички запобігання виникненню насильства в сім’ї, школі, серед однолітків, виховувати у дітей відповідальне ставлення до свого здоров’я, до власної особи.
12 січня 2015 року розпочався місячник методичного об’єднання суспільно-гуманітарних дисциплін. Перший тиждень місячника, присвячений викладанню Православної культури Слобожанщини, розпочався виставкою[...]