13 квітня 2016 року вихователь Кириченко О.О. в групі № 10 провела виховну бесіду «Всі ми різні, всі ми рівні». Метою бесіди було довести до свідомості учнів, що кожна людина – особистість, єдина і неповторна; сприяти поліпшенню психологічного клімату в групі й навчати учнів поважати одне одного; виховувати в учнів самоповагу, впевненість, тактовність та доброту.
21 травня 2019 року учні 9-А класу разом з класним керівником Краснокутською І.О. відвідали кафедру промислової хімії Харківського Національного фармацевтичного[...]