15 лютого 2017 року вихователь Ткаченко І.В. у групі № 8 провела бесіду на тему: «Хочеш бути щасливим – будь їм». Метою бесіди було допомогти учням зрозуміти складну філософську категорію «щастя», дати можливість упевнитися їм, що досягнення щастя залежить від їхніх особистих зусиль, виховати людяність, працьовитість.
13.01.2015 Вихователь Караченцева Т.М. у групі №1 провела виховний захід «Повага до старшого та молодшого», Діти вчилися розуміти загальнолюдські цінності,[...]