5 вересня 2019 року в рамках міжнародного освітнього проекту «Вчимося жити разом» вчитель біології Краснокутська І.О. та вчитель правознавства Ліпейко В.Ф. провели з учнями 6-х класів тренінг «Я маю право». Учні обговорили важливість поваги до прав кожної людини, розвивали життєві навички, вчилися працювати в команді.
Пов'язані записи
24.01.2019 року вихователь Васильєва Л.П. у групі № 5 провела бесіду з правил пожежної безпеки. Метою бесіди було продовжувати формувати[...]