25.03.2017 Розпочався весняний двомісячник з благоустрою території навчального закладу. Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про проведення в Харківській області щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою, з метою забезпечення належного санітарного стану й благоустрою територій навчальних закладів та закріплених за ними ділянок та з метою благоустрою та озеленення території.
17 жовтня 2019 року в рамках предметних тижнів з предметів природничо-математичного циклу та суспільних дисциплін. На стенді були розміщені інформаційні[...]
12.05.2016 року вихователі дошкільного підрозділу провели виховний захід «Чотирилапі улюбленці», під час якого збагачували знання дітей про домашніх тварин, викликали[...]