16 березня 2016 року вихователь Ткаченко К.Г. в групі № 5 провела бесіду присвячену Дню боротьби з алкоголізмом, наркоманією, СПІДом. Метою бесіди було виховувати у дітей ціннісне ставлення до власного здоров’я та стимулювати бажання дбати про нього, спонукати дітей до ведення здорового способу життя.
04.12.2014 р. 60 учнів 7-10 класів відвідали зимовий Екопарк Фельдмана. Висловлюємо щиру подяку благодійній організації АВЕК та особисто Олександру Борисовичу[...]