11 грудня 2019 року вихователь Званчук О.С. у групі № 2 провела виховну бесіду «Моє місто, моя вулиця». Метою заходу було сформувати у дітей поняття про рідний край; ознайомити з легендою заснування Харкова; узагальнити та розширити знання дітей про місто, в якому вони живуть, розвивати пізнавальний інтерес; виховувати почуття патріотизму, національної свідомості, історичної пам’яті, толерантного ставлення до чужих поглядів.
21.04.2015 В Палаці дитячої творчості проходив фестиваль «Весняні посмішки». Наш навчальний заклад представив програму «Крок до зірок», учасниками якої стали[...]
06.03.2015 вчителем української мови і літератури Черкашиною С.А. оргазіновано перегляд фільму «Тополя» за твором Тараса Шевченка для 7-их класів. Учні[...]