04 листопада 2020 року вихователь Балута К.П. у групі № 4 провела бесіду «Зовнішній вигляд учнів». Метою заходу було продовжити формувати уявлення про зовнішній вигляд людини; вчити дітей стежити за собою і своїм одягом; розвивати акуратність, дбайливе ставлення до своїх речей.
17.01.2017 вихователі дошкільного підрозділу провели виставку малюнків «Зимові герої». Вихователі заохочували малят брати участь в ігрових вправах, розвивали образотворчі навички,[...]
17 січня 2019 року вихованці НВК відвідали головний офіс АТ “Харківобленерго”. Дітей привітав виконуючий обов’язки генерального директора В. В. Скопенко.[...]