05.05.2015 До дня 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни відбулася тематична екскурсія з учнями третіх класів (класні керівники Печериця О.М. і Свистун І.Г.) до Харківського Меморіалу Слави з покладанням квітів. Учні дізналися про значення цього святого місця в житті нашого міста. Діти декламували вірші, задавали запитання та розповідали про свої враження від переглянутих фільмів про війну.
05.01.2016 року учні підготовчих класів відвідали Харківський палац дитячої та юнацької творчості, де подивились виставу «Новорічний сюрприз для Пеппі». Весела[...]
10.03.2016 року в нашому навчальному закладі пройшло свято «Масляна». Діти проводжали зиму та зустрічали весну веселими піснями, конкурсами, водили хороводи[...]