05.05.2015 До дня 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни відбулася тематична екскурсія з учнями третіх класів (класні керівники Печериця О.М. і Свистун І.Г.) до Харківського Меморіалу Слави з покладанням квітів. Учні дізналися про значення цього святого місця в житті нашого міста. Діти декламували вірші, задавали запитання та розповідали про свої враження від переглянутих фільмів про війну.
15-19 жовтня 2018 року в рамках заходів на предметному тижня з предметів природно-математичного циклу та суспільних дисциплін пройшли виставки ілюстрацій [...]
28.10.2015 вихователь середньої групи АнкудіноваІ.О. і вихователь старшої групи Байда В.П. провели виховний захід «Мої улюблені іграшки». Вихователі розвивали у[...]